Seminarai

Gegužės 20 d. 18.30 val.  kviečiame visus  vaikų tėvelius (globėjus) į vaikų ir šeimos psichologės - psichoterapeutės Jolantos Karvelienės seminarą „Priešmokyklinuko / pirmoko emocijų pasaulis. Kaip pasiruošti pokyčiui?“

Pokyčio etapas link mokslo, labiau struktūrizuoto pasaulio pažinimo priešmokyklinėje ar pirmoje klasėje vaikui kelia nežinią, nerimą, baimę. Ruošiantis į mokyklą svarbu suruošti ne tik kuprinę ir mokslui reikiamas priemones, ne mažiau svarbus yra tinkamas emocinis pasirengimas. Čia vaikui į pagalbą turėtų ateiti tėvai.

Tačiau kaip auginti vaikų emocinį saugumą bei pasitikėjimą savimi, kad mokykla sietųsi su džiugesiu, naujais atradimais, draugais, įdomiomis žiniomis?
Atsakymą į šį klausimą padės surasti vaikų ir šeimos psichologė-psichoterapeutė Jolanta Karvelienė.

Ji padės atidžiau pažvelgti į mažamečių vaikų:

• emocijų raišką ir būdingą elgseną;
• tinkamas pykčio reiškimo formas ir būdus;
• mokėjimo nusiraminti svarbą;
• baimių atsiradimo priežastis ir jų įveikimo būdus.

Vaikų ir šeimos psichologė-psichoterapeutė Jolanta Karvelienė yra programų ir metodikų „Jausmų labirintai“ ir „Mokausi su malonumu“ autorė. Kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė. Konsultuoja ir dirba su vaikais, paaugliais ir šeimomis.

Susitikimo trukmė - 1,5 valandos.

Norėdami dalyvauti susitikime, užpildykite registracijos formą arba susisiekite su mokyklos vadove telefonu +370 612 55500.

Sutinku gauti naujienas apie priėmimą, renginius ir mokyklos naujoves