DARŽELIS
Mažiesiems tyrinėtojams

Smalsūs, kūrybiški, draugiški, laimingi vaikai, pagarbūs vieni kitiems, mylintys savo šalį, nemažai žinantys ir pasiruošę būti mokiniais – tokia mūsų Gedimino miesto darželio misija.

Gedimino miesto darželis skirtas vaikams, kuriems patinka tyrinėti, atrasti ir sužinoti, klausti ir kartu ieškoti atsakymų. Sūpuoklės, ritinėjimasis pievoje, debesų stebėjimas, smėlio pyragų kepimas, augalų tyrinėjimas ar paukščių balsų klausymas – taip mes atveriame mažųjų „kodėlčių“ pasaulį, tiesiame tiltą tarp vaiko ir suaugusiojo. Mūsų darželyje pasaulis vaikams – tai tyrinėjimų laukas, kuriame viskas įmanoma.

Jau nuo 3 metų vaikai taps mažaisiais kūrėjais ir stebukladariais, o 5 metų bus pasiruošę ir, jei tik tėveliai pritars, galės eiti į 0 mokyklos klasę.

Garantuojame

• Puikią emocinę vaikų savijautą, nes dirbs profesionalūs ir savo darbą mylintys pedagogai.
  • Mokslines ekspedicijas ir daug smagaus laiko lauke, nes mokykla įsikūrusi puikioje vietoje, turime didelį kiemą.
  • Eksperimentus, tyrinėjimus ir atradimus, nes darželis veiks mokyklos patalpose, tad ir mažieji mokslininkai naudosis įvairiomis ugdymo(si) aplinkomis, laboratorijomis, išbandys įvairias technologijas.
  • Anglų kalbos pamokėles, kurias ves vaikų mylima anglų kalbos mokytoja.
  • Kūrybines veiklas (dailės, keramikos, šokio, teatro ir kt.), nes profesionalūs mokyklos dalykų mokytojai dirbs ir su pačiais mažiausiais vaikais.
  • Sveiką gyvenimo būdą, nes kiekvieną dieną sportuosime, daug būsime lauke, valgysime sveiką maistą ir daug juoksimės.
  • Ypatingą dėmesį ir meilę Jūsų vaikui, nes grupėje bus tik 14 vaikų, o su jais dirbs du pedagogai.

Dienotvarkė

7.30–8.45 Pasiruošimas dienai, žaidimai
8.45–9.00 Mankšta
9.00–9.30 Pusryčiai
9.30–10.00 Ryto pasikalbėjimai
10.00–11.30 Ugdomoji veikla (trys skirtingos veiklos)
11.30–12.30 Žaidimai ir tiriamoji veikla lauke
12.30-13.00 Pietūs
13.00–15.00 Poilsis
15.30–16.00 Pasirenkami būreliai
16.00–18.00 Laisvalaikis lauke arba klasėje

Veiklos

Ryto pasikalbėjimai
Anglų kalbos pamokėlės (2 kartus per savaitę)
Mažojo mokslininko veiklos

Sportas Šokiai Muzika Dailė
Teatras Pasirenkamieji būreliai

Pasirenkamieji būreliai nuo 15 val. (neįskaičiuoti į ugdymo mokestį). Tikslus būrelių sąrašas
bus pateiktas mokslo metų pradžioje.

Ugdomosios veiklos

Ryto pasikalbėjimų metu ugdomi socialiniai gebėjimai, vertybės.

Ikimokyklinio ugdymo veiklos orientuotos į vaiko savarankiškumo, sveikos gyvensenos, pozityvaus bendravimo, kūrybiškumo udymą. Kūrybinė, meninė ir sportinė veikla pagal Mokyklos patvirtintą Ikimokyklinio ugdymo programą.

Ikimokyklinio ugdymo mokestis

Ugdymo mokestis (mokamas 12 mėnesių) – 360 eurų per mėnesį.
Su savivaldybės kompensacija – 260 eurų per mėnesį.
Taikomos nuolaidos: 10 proc. – antrajam šeimos vaikui, 15 proc. – trečiajam ir kitiems šeimos vaikams.

Į ugdymo mokestį įskaičiuota

Ugdomosios veiklos ir vaiko priežiūra iki 18 val.
Priemonės bendroms ugdomosioms veikloms įgyvendinti.
Išvykos Vilniaus mieste.

Papildomi mokesčiai

Stojamasis mokestis – 170 eurų.
Visos dienos maitinimas (7,10 eurų per dieną)
Pageidaujami papildomi būreliai nuo 15.00 val.
Edukacinės išvykos už miesto ribų.

SUSITIKIME

Kviečiame susipažinti su mokykla