Parama 2%

MIELI TĖVELIAI, GLOBĖJAI, GERADARIAI,

Kviečiame skirti 2 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM)  Gedimino miesto mokyklai. Skirdami šias lėšas, leisite augti Jūsų vaikų bendruomeninėms iniciatyvoms ir papildomoms veikloms.

Surinktas 2019 m. lėšas skirsime gamtamokslinių priemonių, skirtų tiriamajai veiklai,  įsigijimui.

Būdai, kaip skirti 2 % GPM paramą:

I būdas. Užpildyti ir pateikti  FR0512 formą elektroniniu būdu per EDS:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) Jums patogiu būdu: https://deklaravimas.vmi.lt

2. Kairiąjame meniu šone pasirinkite Pildyti formą.

3. Tarp Dažniausiai pildomos formų  pasirinkite Prašymas skirti paramą.

4. Rinkitės naujausią formą FR0512 v.4 ir spauskite mygtuką su gaubliu Pildyti formą tiesiogiai portale.

5. Atidarytoje formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite šiuos laukus:

1        Asmens kodas

2        Tel. nr.

3V     Vardas

3P     Pavardė

4        Adresas

5        Mokestinis laikotarpis: pasirinkite 2018 m.

6S     Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams: pažymėkite

E1     Gavėjo tipas: pažymėkite 2 Paramos gavėjas

E2     Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): įrašykite GMM kodą 304925206

E3     Mokesčio dalies paskirtis: neprivaloma pildyti, bet jei pageidaujate, galite nurodyti Mokyklos projektų įgyvendinimui

E4     Mokesčio dalies dydis (procentais): įrašykite 2,00 arba Jūsų pasirinktą dydį

E5     Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: pasirinkite iki kurių mokestinių metų norite skirti paramą (ilgiausiai – iki 2022 m.)

6.Viršutiniame meniu paspauskite Klaidų taisymas ir pasitikrinkite, ar užpildyti visi būtini langeliai.

7.Viršutiniame meniu dešinėje paspauskite Pateikti deklaraciją arba Pasirašyti el. paštu ir pateikti.

II būdas.  Užpildyti spausdintinę FR0512 formą pagal aukščiau pateiktą instrukciją ir pateikti VMI tiesiogiai ar siunčiant paštu.

III būdas. Galite pasinaudoti  VMI mobiliąja programėle, kurią galima atsisiųsti  iš „App Store“ arba „Google Play“. Pasirinkę EDS Deklaracijos ir prisijungę, spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

PRIMENAME, KAD PARAMOS FORMOS TEIKIAMOS IKI GEGUŽĖS  2 D. IMTINAI.

SUSITIKIME

Kviečiame susipažinti su mokykla