Pirma klasė

Pristatome Gedimino miesto mokyklos būsimų pirmų klasių mokytojų komandą.

Ana

Esu įgijusi lietuvių filologijos bakalauro laipsnį ir pradinių klasių mokytojo kvalifikaciją, taip pat esu programos „Renkuosi mokyti“ alumnė. Pastaraisiais metais dirbau su pradinių klasių mokiniais. Savo darbe remiuosi humanistinės pedagogikos principais. Esu įsitikinusi, kad pirmiausia mokykloje kuriamas mokytojo ir mokinio ryšys, o tik paskui ateina žinios. Man bus labai svarbu Jus pažinti, išgirsti ir vesti. Tikiu, kad mūsų 4-erių metų kelionė bus kupina nuostabių nuotykių, įveikiamų iššūkių ir ypatingų atradimų. Nekantrauju su Jumis susipažinti, mieli būsimieji pirmokai ir tėveliai.

Sigita

Jau daugiau nei dešimtmetį esu tarp vaikų. 2007 m. baigiau Vilniaus pedagoginį universitetą, įgijau edukologijos bakalauro laipsnį ir pradinių klasių mokytojos kvalifikaciją. Praktinės patirties įgijau dirbdama tiek valstybinėje, tiek privačioje mokyklose. Gedimino miesto mokykla sužavėjo savo požiūriu į vaiką. Man ypatingai svarbu, kad kiekvienas vaikas gerai jaustųsi mokykloje, būtų išgirstas ir suprastas. Manau, kad tik užmezgus santykį su vaiku toliau galima keliauti ir į žinių pasaulį. Tikiu, kad kiekvienas vaikas turi savo stiprybes, kurioms galima padėti atsiskleisti. Nuolat dalyvauju įvairiuose su vaikų ugdymu ir auklėjimu susijusiuose mokymuose ir seminaruose. Man kiekviena diena mokykloje yra kaip stebuklas – nuostabi proga vėl ir vėl grįžti į vaikystę.

Gediminas

Prie „Gedimino miesto mokyklos“ komandos prisijungiu su dideliu užsidegimu. 2008 m. įgijau edukologijos bakalauro laipsnį ir socialinio pedagogo kvalifikaciją.  Po didelio užsidegimo dirbti su jaunąja karta, sekė dešimtmetis komandoje, užsiimančioje videosprendimų klausimais. Vis dažniau juntant profesinio kelio ilgesį, įstojau į Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto pradinio ugdymo modulių studijas ir pradėjau darbą su pradinių klasių mokiniais privačioje mokykloje. Žinau, kad pradinių klasių mokytojas yra svarbus žmogus besiformuojančios asmenybės kelyje ir tikiu, kad kartu su mokiniais galėsime leistis į kupiną nuotykių, kartais nelengvą, bet visuomet įdomią ir motyvuojančią kelionę. Esu pasirengęs savo būsimus pradinukus motyvuoti imti į rankas knygą, ugdyti juose sąmoningumą, diegti pamatines vertybes.