Naujienos

Gedimino miesto mokykla skirs akademines stipendijas progimnazijos mokiniams

Gedimino miesto mokykla norėdama paskatinti ir paremti mokinius, demonstruojančius aukštus akademinius rezultatus, skirs jiems stipendijas. Mokykla siekia sudaryti sąlygas, kad kuo daugiau vaikų gautų kokybišką ugdymą ir mokydamiesi Gedimino miesto mokykloje siektų geriausių akademinių rezultatų pasitelkiant inovatyviausius mokymo metodus ir priemones.

Skaityti daugiau


Ankstyvosios paauglystės iššūkiai

Turbūt kiekvieno paauglėjančio vaiko tėvams kyla tam tikrų iššūkių ir klausimų. Dažnai šio laiko tėvai laukia nuogąstaudami, o jį lydi pasimetimas. Susitikime su Gedimino miesto mokyklos bendruomene psichologė psichoterapeutė Aušra Kurienė teigė, kad pirmiausia tėvai turėtų pakeisti savo pačių požiūrį ir atsisakyti tikėjimo mitu, kad paauglystė – baisus ar ypatingai sudėtingas laikas, kurio metu tėvai tampa nebereikalingi.

Skaityti daugiau


Priešmokyklinė klasė – sėkmingo starto mokykloje pagrindas

Priešmokyklinė klasė yra jungiamoji grandis tarp darželio ir pradinės mokyklos. Būtent priešmokyklinėje klasėje vaikai praeityje palieka darželio patirtis ir ten prisijaukintą rutiną, sužino, kas yra tikroji mokyklos patirtis. Teisingai pasirinkta priešmokyklinė klasė gali suteikti pirmuosius mokymosi įgūdžius ir palengvinti vaiko adaptaciją pirmoje klasėje klasėje.

Skaityti daugiau


Psichologo įžvalga: tradiciniai ir šiuolaikiniai ugdymo metodai

Kurie mokymo(si) metodai efektyvesni šiandien – tradiciniai ar šiuolaikiniai? Galbūt aplink visko tiek daug, kad išbandydami skirtingus metodus neriame tiesiai į prarają?

Skaityti daugiau


Gedimino miesto mokykla dalyvauja projekte LINNEO

2022 metais Gedimino miesto mokykla pradėjo bendradarbiavimą su Italijos ir Maltos organizacijomis įgyvendinant projektą „Platforma inovacijoms gamtos mokslų internetiniame ugdyme“ (LINNEO). Projektą Lietuvoje mokykla įgyvendina kartu su VU Gamtos mokslų centru, VU Zoologijos muziejumi ir VU Botanikos sodu.

Skaityti daugiau


Laiškas Kalėdų Seneliui

„Kalėdos – daug dovanų?
O gal daugiau ryšio?“

Skaityti daugiau


STEAM ir edukaciniai žaidimai – efektyviausias būdas mokyti

Gedimino miesto mokykloje taikome STEAM filosofija grįstą ugdymą, kurio pagrindas – skirtingų mokomųjų disciplinų – technologijų, inžinerijos, gamtos mokslų, matematikos ir menų – integracija.

Skaityti daugiau


Psichologė pataria: kaip vaikams sukurti saugumo jausmą didelės įtampos laikotarpiu

Pastaruosius kelerius metus įtemptų ir nerimą keliančių situacijų netrūko – pandemija, karas Ukrainoje, o visai neseniai ir karinis konfliktas Izraelyje bei hibridinė ataka, pasiekusi Lietuvos švietimo ir kitas viešąsias įstaigas. Įtemptose ar krizinėse situacijose vaikai gali jausti daug didesnę įtampą ir nerimą, tad psichologė pataria, kas gali padėti sukurti jiems saugumo jausmą.

Skaityti daugiau


Vaikas nenori grįžti į mokyklą. Ką daryti, kai, atrodo, išbandėte viską

Įsibėgėjant rugpjūčiui, vaikų ir tėvų mintys vis dažniau grįžta prie mokyklos. Jei praėję mokslo metai nebuvo tokie smagūs, kaip norėtųsi, psichologė siūlo apsvarstyti galimybę suteikti vaikui naują startą kitoje mokykloje.

Skaityti daugiau


Vasaros stovyklos: leiskitės į vasaros nuotykius su Gedimino miesto mokykla

Nuo liepos 3 d. iki rugpjūčio 18 d. siūlome 7 skirtingas vasaros atostogų kryptis. Pasirinkite, kur norite keliauti, ir leiskitės į vasaros nuotykį kartu su Gedimino miesto mokykla.

Skaityti daugiau


Gedimino miesto mokykla auga – kviečia mokytis penktokus ir šeštokus

Penkerius metus Vilniuje veikianti privati Gedimino miesto mokykla šiais metais išleidžia pirmąją ketvirtokų laidą ir 2023–2024 mokslo metams renka progimnazijos klases. Ateinančius mokslo metus mokykla planuoja pasitikti suformavusi priešmokyklines, pradinių klasių, penktokų ir šeštokų klases.  

Skaityti daugiau


Gedimino miesto mokykla į komandą kviečia mokytojus 2023–2024 mokslo metams

Ieškome muzikos mokytojo (-os) ir ispanų bei prancūzų kalbų mokytojų mokyti penktų ir šeštų klasių vaikus antrosios užsienio kalbos. 

Skaityti daugiau


Ilgoji Pertrauka #26 – svečiuose Gedimino miesto mokyklos vadovė Simona Boguckienė

„Turėjau puikią progą sudalyvauti pokalbyje su nuostabiu „Ilgoji pertrauka“ pašnekovu Simonu Šabanovu ir pasidalinti mintimis apie Gedimino Miesto Mokyklą. Vėl ir vėl sugrįžtu prie savo pasvarstymų, kaip sukurti balansą, siekiant visapusiškumo vaikų ugdymo procese“- sako Gedimino Miesto Mokyklos direktorė Simona.

 

Skaityti daugiau


Mokomės gamtoje ir iš gamtos!

Gedimino miesto mokyklos gamtamokslinio ugdymo pagrindas – bendradarbiavimas su Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centru. Universiteto mokslininkai, darbuotojai/savanoriai/studentai kartu su mokytojais vykdo įvairias veiklas su mokiniais: veda pamokas mokykloje, Gyvybės mokslų centre, muziejuose, kartu su vaikais atlieka tiriamuosius darbus, konsultuoja, dalyvauja organizuojamose stovyklose, parodose, kituose renginiuose ir kt. Būtent tai užtikrina mokymo proceso kokybę, siekiant, kad Gedimino miesto mokyklos mokiniai giliau suvoktų aplink vykstančius procesus ir gamtinius reiškinius.

Skaityti daugiau


Kelias sėkmės link su inovatyvia Language Coaching metodika

Tai unikalus ir įtraukiantis kalbos mokymosi procesas, kuriame integruojamos neuromokslų žinios ir pritaikomi tam tikri koučingo instrumentai. Vėl ir vėl besikartojanti mintis ar veiksmas didina savo galią, o ilgainiui tai automatizuojasi ir tampa nauju įgūdžiu. Naujas požiūris į užsienio kalbos mokymąsi trumpina, spartina kelią užsibrėžto tikslo link. Anglų kalbos mokyme pagal Language Coaching metodiką mokytojo vaidmuo yra visiškai kitas ir kitoks, nei įprastose kalbų mokymo metodikose. Ši inovatyvi užsienio kalbos mokymo metodika puikiai dera su Gedimino miesto mokykloje diegiama unikalia mentorystės programa.

Skaityti daugiau


Unikali mentorystės programa Gedimino miesto mokykloje

Jūsų vaikas nedrąsus? Talentingas? O gal vis neatranda jį dominančios srities? Gedimino miesto mokyklos mentoriai padės moksleiviui įvardinti savo siekius, atsirinkti, kas jį domina, atskleis kiekvieno vaiko talentus ir stiprybes! Individualūs susitikimai, konsultacijos, dienoraščių pildymas, savistaba ir savirefleksija, projektinė veikla, užduočių diferencijavimas – tai tik kelios pagrindinės mentorystės programos formos Gedimino miesto mokykloje. „Skirti dėmesį kiekvieno vaiko augimui“, „matyti ne vienetus klasėje, o asmenybes“, „pasitikėjimu grįsti mokytojo ir mokinio santykius“ – šiuos aspektus pabrėžia mentorystės programoje dirbantys Gedimino miesto mokyklos pedagogai.

Skaityti daugiau


Priėmimas 2024–2025 mokslo metams jau prasidėjo! Registruokitės į asmeninį susitikimą ir susipažinkite su Gedimino miesto mokykla. Registracija

Priėmimas 2024–2025 mokslo
metams jau prasidėjo!

  Renkame 0–6 klases

  SUSITIKIME GYVAI: Gervėčių g. 4

Registracija