Naujienos

Vaikas nenori grįžti į mokyklą. Ką daryti, kai, atrodo, išbandėte viską

Įsibėgėjant rugpjūčiui, vaikų ir tėvų mintys vis dažniau grįžta prie mokyklos. Jei praėję mokslo metai nebuvo tokie smagūs, kaip norėtųsi, psichologė siūlo apsvarstyti galimybę suteikti vaikui naują startą kitoje mokykloje.

Skaityti daugiau


Vasaros stovyklos: leiskitės į vasaros nuotykius su Gedimino miesto mokykla

Nuo liepos 3 d. iki rugpjūčio 18 d. siūlome 7 skirtingas vasaros atostogų kryptis. Pasirinkite, kur norite keliauti, ir leiskitės į vasaros nuotykį kartu su Gedimino miesto mokykla.

Skaityti daugiau


Gedimino miesto mokykla auga – kviečia mokytis penktokus ir šeštokus

Penkerius metus Vilniuje veikianti privati Gedimino miesto mokykla šiais metais išleidžia pirmąją ketvirtokų laidą ir 2023–2024 mokslo metams renka progimnazijos klases. Ateinančius mokslo metus mokykla planuoja pasitikti suformavusi priešmokyklines, pradinių klasių, penktokų ir šeštokų klases.  

Skaityti daugiau


Gedimino miesto mokykla į komandą kviečia mokytojus 2023–2024 mokslo metams

Ieškome muzikos mokytojo (-os) ir ispanų bei prancūzų kalbų mokytojų mokyti penktų ir šeštų klasių vaikus antrosios užsienio kalbos. 

Skaityti daugiau


Ilgoji Pertrauka #26 – svečiuose Gedimino miesto mokyklos vadovė Simona Boguckienė

„Turėjau puikią progą sudalyvauti pokalbyje su nuostabiu „Ilgoji pertrauka“ pašnekovu Simonu Šabanovu ir pasidalinti mintimis apie Gedimino Miesto Mokyklą. Vėl ir vėl sugrįžtu prie savo pasvarstymų, kaip sukurti balansą, siekiant visapusiškumo vaikų ugdymo procese“- sako Gedimino Miesto Mokyklos direktorė Simona.

 

Skaityti daugiau


Mokomės gamtoje ir iš gamtos!

Gedimino miesto mokyklos gamtamokslinio ugdymo pagrindas – bendradarbiavimas su Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centru. Universiteto mokslininkai, darbuotojai/savanoriai/studentai kartu su mokytojais vykdo įvairias veiklas su mokiniais: veda pamokas mokykloje, Gyvybės mokslų centre, muziejuose, kartu su vaikais atlieka tiriamuosius darbus, konsultuoja, dalyvauja organizuojamose stovyklose, parodose, kituose renginiuose ir kt. Būtent tai užtikrina mokymo proceso kokybę, siekiant, kad Gedimino miesto mokyklos mokiniai giliau suvoktų aplink vykstančius procesus ir gamtinius reiškinius.

Skaityti daugiau


Kelias sėkmės link su inovatyvia Language Coaching metodika

Tai unikalus ir įtraukiantis kalbos mokymosi procesas, kuriame integruojamos neuromokslų žinios ir pritaikomi tam tikri koučingo instrumentai. Vėl ir vėl besikartojanti mintis ar veiksmas didina savo galią, o ilgainiui tai automatizuojasi ir tampa nauju įgūdžiu. Naujas požiūris į užsienio kalbos mokymąsi trumpina, spartina kelią užsibrėžto tikslo link. Anglų kalbos mokyme pagal Language Coaching metodiką mokytojo vaidmuo yra visiškai kitas ir kitoks, nei įprastose kalbų mokymo metodikose. Ši inovatyvi užsienio kalbos mokymo metodika puikiai dera su Gedimino miesto mokykloje diegiama unikalia mentorystės programa.

Skaityti daugiau


Unikali mentorystės programa Gedimino miesto mokykloje

Jūsų vaikas nedrąsus? Talentingas? O gal vis neatranda jį dominančios srities? Gedimino miesto mokyklos mentoriai padės moksleiviui įvardinti savo siekius, atsirinkti, kas jį domina, atskleis kiekvieno vaiko talentus ir stiprybes! Individualūs susitikimai, konsultacijos, dienoraščių pildymas, savistaba ir savirefleksija, projektinė veikla, užduočių diferencijavimas – tai tik kelios pagrindinės mentorystės programos formos Gedimino miesto mokykloje. „Skirti dėmesį kiekvieno vaiko augimui“, „matyti ne vienetus klasėje, o asmenybes“, „pasitikėjimu grįsti mokytojo ir mokinio santykius“ – šiuos aspektus pabrėžia mentorystės programoje dirbantys Gedimino miesto mokyklos pedagogai.

Skaityti daugiau