Naujienlaiškiai

Mokomės gamtoje ir iš gamtos!

Gedimino miesto mokyklos gamtamokslinio ugdymo pagrindas – bendradarbiavimas su Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centru. Universiteto mokslininkai, darbuotojai/savanoriai/studentai kartu su mokytojais vykdo įvairias veiklas su mokiniais: veda pamokas mokykloje, Gyvybės mokslų centre, muziejuose, kartu su vaikais atlieka tiriamuosius darbus, konsultuoja, dalyvauja organizuojamose stovyklose, parodose, kituose renginiuose ir kt. Būtent tai užtikrina mokymo proceso kokybę, siekiant, kad Gedimino miesto mokyklos mokiniai giliau suvoktų aplink vykstančius procesus ir gamtinius reiškinius.

Kelias sėkmės link su inovatyvia Language Coaching metodika

Tai unikalus ir įtraukiantis kalbos mokymosi procesas, kuriame integruojamos neuromokslų žinios ir pritaikomi tam tikri koučingo instrumentai. Vėl ir vėl besikartojanti mintis ar veiksmas didina savo galią, o ilgainiui tai automatizuojasi ir tampa nauju įgūdžiu. Naujas požiūris į užsienio kalbos mokymąsi trumpina, spartina kelią užsibrėžto tikslo link. Anglų kalbos mokyme pagal Language Coaching metodiką mokytojo vaidmuo yra visiškai kitas ir kitoks, nei įprastose kalbų mokymo metodikose. Ši inovatyvi užsienio kalbos mokymo metodika puikiai dera su Gedimino miesto mokykloje diegiama unikalia mentorystės programa.

Skaityti daugiau

Unikali mentorystės programa Gedimino miesto mokykloje

Jūsų vaikas nedrąsus? Talentingas? O gal vis neatranda jį dominančios srities? Gedimino miesto mokyklos mentoriai padės moksleiviui įvardinti savo siekius, atsirinkti, kas jį domina, atskleis kiekvieno vaiko talentus ir stiprybes! Individualūs susitikimai, konsultacijos, dienoraščių pildymas, savistaba ir savirefleksija, projektinė veikla, užduočių diferencijavimas – tai tik kelios pagrindinės mentorystės programos formos Gedimino miesto mokykloje. „Skirti dėmesį kiekvieno vaiko augimui“, „matyti ne vienetus klasėje, o asmenybes“, „pasitikėjimu grįsti mokytojo ir mokinio santykius“ – šiuos aspektus pabrėžia mentorystės programoje dirbantys Gedimino miesto mokyklos pedagogai.

Skaityti daugiau

Kviečiame užsakyti mūsų naujienlaiškį ir gauti naujausią informaciją apie mokykloje taikomus ugdymo metodus, organizuojamus renginius, mokymus ir kitą naudingą informaciją.