Gedimino miesto mokykla į komandą kviečia mokytojus 2023–2024 mokslo metams

Ieškome muzikos mokytojo (-os) ir ispanų bei prancūzų kalbų mokytojų mokyti penktų ir šeštų klasių vaikus antrosios užsienio kalbos.

Planuojamas darbo krūvis antrosios užsienio kalbos mokytojams – 6 pamokos per savaitę.

Planuojamas krūvis muzikos mokytojui – 3 pamokos per savaitę progimnazijos klasėse, o esant norui – ir galimybė mokyti pradinės mokyklos vaikus.

Gedimino miesto mokykla – nuo 2018 metų veikianti privati mokykla Vilniuje, jungianti darželį, pradinę mokyklą ir progimnaziją ir suteikianti vaikams saugią ir motyvuojančią aplinką mokytis ir augti. Mūsų pradinėse klasėse mokosi iki 18 vaikų, progimnazijos klasėse – ne daugiau kaip 15 vaikų.

Daugiau informacijos:
Vilija, progimnazijos vadovė