Naujienos

Vasaros stovyklos: leiskitės į vasaros nuotykius su Gedimino miesto mokykla

Šiais metais minime S. Dariaus ir S. Girėno 90-ąsias skrydžio per Atlantą metines. Šie žmonės ne tik garsino Lietuvą, bet ir kvietė nebijoti pažinti, keliauti, atrasti. 

Todėl šias vasaros atostogas kartu su Gedimino miesto mokykla kviečiame keliauti po Lietuvą, į požemius, į laboratoriją, į miškus...

Nuo liepos 3 d. iki rugpjūčio 18 d. siūlome 7 skirtingas vasaros atostogų kryptis. Pasirinkite, kur norite keliauti, ir leiskitės į vasaros nuotykį kartu su Gedimino miesto mokykla.

 

Atostogų kryptis
VILNIAUS PASLAPČIŲ LOBYNAS

Tavęs lauks orientacinis žygis po senąjį Vilnių, išvykos į Katedros požemius ir varpinės bokštą, Valdovų rūmus, stulbinančios legendos, kurios atskleis Vilniaus miesto paslaptis.

Data: liepos 3–7 d.

 

Atostogų kryptis
OLIMPINIS STADIONAS

Čia susipažinsi su įvairiomis sporto šakomis, sporto žaidimais, dalyvausi išvykose į žaidimų aikšteles, Gedimino miesto mokyklos olimpinių žaidynių atidarymo bei uždarymo ceremonijose.

Data: liepos 10–14 d.

 

Atostogų kryptis
KONSTRUOTOJO BRĖŽINIAI

Šioje stovykloje tavęs lauks įvairūs LEGO konstravimo iššūkiai, protmūšiai, kūrybinių darbų pristatymai ir išvykos.

Data: liepos 17–21 d.

 

Atostogų kryptis
CHEMIJOS LABORATORIJA

Atvykęs pas mus sužinosi, kaip pasigaminti muilo burbulus, kristalus, slime’ą, lūpų balzamą, atliksi netikėčiausius eksperimentus ir tapsi tikru mokslininku ir išradėju.

Data: liepos 24–28 d.

 

Atostogų kryptis
TRAUKINIU APLINK LIETUVĄ

Šios stovyklos metu traukiniu keliausime į Vilniaus oro uostą, Trakus, Kauną. Sužinosime geležinkelio stočių istoriją, susipažinsime su geležinkeliečio darbo įvairove ir tapsime traukinio mašinistais.

Išvykų metu tyrinėsime Kauno senamiestį, aplankysime Lietuvos krepšinio namus, Trakų salos pilyje ieškosime lobio bei skanausime karaimų kibinus Galvės ežero pakrantėje, na, o Vilniaus tarptautiniame oro uoste turėsime galimybę aplankyti keleiviams dažnai nepasiekiamas, atidžiai saugomas oro uosto vietas, iš arti stebėsime kylančius ir besileidžiančius įspūdingus lėktuvus.

Data: liepos 31 d. – rugpjūčio 4 d.

 

Atostogų kryptis
VILNIAUS PARKŲ REINDŽERIS

Šioje stovykloje dalyvausi išvykose į Pavilnių, Verkių ir Neries regioninius parkus, Sapiegų dvaro parką ir žygyje Vilnios slėnyje.

Tyrinėdami Vilniaus miestą supančias saugomas teritorijas ieškosime gencijoninio melsvio, šikšnosparnių, pelėdų, seniausio Vilniaus medžio ir dar daug kitų įspūdingų gamtos kūrinių.

Data: rugpjūčio 7–11 d.

Kaina: 92,45 Eur su maitinimu (su Vilniaus m. savivaldybės finansavimu)

 

Atostogų kryptis
MENININKO BALKONĖLIS

Šią atostogų savaitę išbandysi įvairiausias menines veiklas: dailę, teatrą, keramiką, šokį. Kartu leisimės į kūrybinius bandymus ir atrasime slaptą tavo kūrybos pasaulį.

Data: rugpjūčio 14–18 d.

 

Daugiau informacijos apie Gedimino miesto mokyklos vasaros stovyklas galite gauti susisiekę el. paštu neformalus@gediminomokykla.lt.

  Renkame 0–6 klases

Priėmimas 2024–2025 mokslo metams jau prasidėjo! Registruokitės į asmeninį susitikimą ir susipažinkite su Gedimino miesto mokykla. Registracija

Priėmimas 2024–2025 mokslo
metams jau prasidėjo!

  Renkame 0–6 klases

  SUSITIKIME GYVAI: Gervėčių g. 4

Registracija