Priėmimas

  Registracija susitikimui   

Pasirinkite susitikimo datą ir asmenį interaktyviame kalendoriuje ir užpildykite registracijos formą.

  Sutarties pasirašymas   

Sutarties pasirašymo nuoroda aktyvuojama rezervavus vietą ir įvykus asmeniniam susitikimui. Gedimino miesto darželio bendruomenės nariai savo sutartį ras asmeninėje paskyroje.

  Prašymo pateikimas   

Išankstinė vietos rezervacija ne GMM mokyklos ir darželio auklėtiniams. Pirmenybė į laisvas vietas teikiama pagal rezervacijos datą. Susikūrus paskyrą rezervuokite vietą, ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Vyksta priėmimas 2024–2025 mokslo metams į:

Kaip užsiregistruoti į mokyklą ir sudaryti ugdymo sutartį:

  • Užsiregistruokite asmeniniam susitikimui. Susipažinsite su komanda, ugdymo filosofija, mokyklos aplinka ir gausite atsakymus į rūpimus klausimus. 
  • Užpildykite priėmimo į mokyklą prašymą. Gavę prašymą, mokyklos atstovai su jumis susisieks. Pirmenybė į laisvas vietas teikiama Gedimino miesto mokyklos bendruomenės nariams ir pagal prašymo pateikimo datą. 
  • Ugdymo sutartis bus pasirašoma tik įvykus asmeniniams susitikimams su tėvais/globėjais ir vaiku. Sutarties nuoroda bus atsiųsta elektroniniu paštu, o pasirašoma kvalifikuotu elektroniniu parašu.  

 

Priėmimas 2024–2025 mokslo metams jau prasidėjo! Registruokitės į asmeninį susitikimą ir susipažinkite su Gedimino miesto mokykla. Registracija

Priėmimas 2024–2025 mokslo
metams jau prasidėjo!

  Renkame 0–6 klases

  SUSITIKIME GYVAI: Gervėčių g. 4

Registracija